Esselamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Berakatuhu

Lâdînî (laik) TC’yi bina eden CHP zihniyetinin (kemalizmin) İslam’a ne kadar tahammülsüz olduğunu Anadolu’da yaşayan birçok insan iyi bilir. İngilizler ve Garb’daki zengin Siyonistlerin yardımı ile lâdînî cumhûriyyeti tesis eden kafir kemalistler bilhassa ilk 27 sene Anadolu’da Müslümanlara karşı adeta terör estirmiş, Anadolu adeta bir “yahudi komunizmi” gibi idâre edilmiştir. Lâdînî cumhûriyyetin tesis edildiği bu ilk senelerde onbinlerce Müslüman, kemalistler (CHP) tarafından vahşîce katledilmiş, İslam’ın birçok emri olan ibâdetler men edilmiş, ve emre itaat etmeyen Müslümanlara ise nice eziyetler ve işkenceler yapılmıştır.

DİKTATÖR MUSTAFA KEMAL: “DİNSİZ VE NAMUSSUZ OLMALIYIZ”

Yahudi diktatör kâfir Mustafa Kemal’in, Kazım Karabekir Paşa tarafından nakledilen aşağıdaki ekâvîli (sözleri), onun İslam’a ve Anadolu ehâlîne ne kadar hasım olduğunu bize ihticâc etmeye fazlasıyla kifayet eder:

(Aşağıda kıraat edecekleriniz Uğur Mumcu’nun “Kâzım Karabekir Anlatıyor” isimli kitabından iktibas edilmiştir)

Mustafa Kemal: “Dini ve âhlâkı olanlar aç kalmaya mahkumdurlar… Dini ve namusu olanlar kazanamazlar, fakir kalmaya mahkumdurlar. Böyle kimselerle memleketi zenginleştirmek mümkün değildir. Onun için evvela din ve namus telakkisini kaldırmalıyız. Fırka’yı (yani CHP’yi), bunu kabul edenlerle kuvvetlendirmeli ve bunları çabuk zengin etmeliyiz. Bu suretle kalkınma kolay ve çabuk olur.”

Şimdi bir elyevmki lâdînî (laik) TC devletine bakın ve birde onun maskotu olarak irâ’e edilen yahudi diktatör Mustafa Kemal’in ekâvîline.. Eee, ne demiş hakiki atalar: “Balık baştan kokar.”

Reklamlar